Офіційні особи США лобіювали інтереси Mastercard і Visa в ряді країн, включаючи Україну

Офіційні особи США лобіювали інтереси Mastercard і Visa в ряді країн, включаючи Україну Visa

Зміна правил дозволить американським компаніям обробляти транзакції по кредитних картах без необхідності співпрацювати з місцевою компанією в Індонезії, передає "Економічна правда". Об этом сообщает nahnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рішення Індонезії стало великої лобістською перемогою американських платіжних компаній в спробах обійти цілий ряд нових правил в Азії та інших країнах, що стосуються зберігання даних або просування місцевих платіжних систем.

Зусилля по лобіюванню в Індонезії були детально викладені в більш ніж 200 сторінках електронних листів між торговими представниками США і керівниками компаній-виробників карток, які Reuters отримала відповідно до Закону США про свободу інформації.

Електронні листи, датовані періодом з квітня 2018 року по серпень 2019 року, також показали, що Mastercard через Управління торгового представника США (USTR), виступала проти нових правил обробки даних і локальних платіжних систем в Індії, В’єтнамі, Лаосі, Україні та Гані.

Електронні листи свідчать, що Visa брала участь в декількох обговореннях.

Індонезійські правила вимагали б, щоб іноземні фірми обробляли транзакції по кредитних і дебетових картах в партнерстві з місцевою платіжною мережею Індонезії, відомої як National Payment Gateway.

Рішення вдарило б по (американським — ЕП.) компаніям, скоротивши їх доходи в Індонезії, пише Reuters.

Нагадаємо, що у Податковій запевняють, що закон про "кешбек", згідно з яким покупці зможуть звертатися зі скаргами до Податкової про "неправильний" чек, виключає можливість для маніпуляцій і не зашкодить бізнесу.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/ofitsiyni_osoby_ssha_lobiyuvaly_interesy_mastercard_i_visa_v_ryadi_krain_vklyuchayuchy_ukrainu_301326.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 52 канал Кировоград - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top