В Кіровограді Леніна вже готують до знесення

Сьогодні біля центрального скверу, будівельники за дорученням міської ради знімали заміри з пам’ятки Іллічу. Сьогодні на засіданні виконкому КМР, ухвалили рішення про демонтах стели до кінця року.


«Ще не знаємо. Після 22-го числа на сесії міської ради депутати повині прийняти рішення про демонтаж радянської памятки. Вже готуються документи на ліквідацію об’єкта і нам доручено зняти технічні параметри для того щоб його демонтувати без пошкоджень, завантажити на машину та вивезти звідси», - пояснив один із працівників.


У місті Кіровограді це друга за рахунком пам’ятка «червоному кату». Доля першої, як ми про це вже писали, буде вирішуватись на найближчій топонімічній комісії.

Дмитро Семенюк

http://pereveslo.org.ua/index.php/kirovogradsky-novyny/item/21695-v-kirovogradi-lenina-vzhe-gotuyut-do-znesennya.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 52 канал Кировоград - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top