Правоохоронці взяли під опіку переселенців, які мешкають на Кіровоградщині

У місті Долинська проживає Аліна Степанова з трьома малолітніми дітьми, 3-х, 7-ми та 8-ми років. Сім'я ще торік приїхала з Донецька. Тоді жінка прихопила з собою тільки документи та речі першої необхідності. У даний час сім’я мешкає в невеликому будинку, але в ньому є все, що потрібно для життя.

Правоохоронці вже неодноразово відвідували родину і вирішили вкотре підтримати, коли дізналися, що жінка зламала ногу. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Долинського райвідділу міліції Сергій Ботез особисто провідав сім’ю та передав ліки і засоби гігієни, а для дітей - солодощі. Повідомляє СЗГ УМВс в області.

Кавун

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 52 канал Кировоград - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top